بستن X

مرکز موسیقی چکاوک
مرکز زبان انگلیسی چکاوک


خرید، فروش ، تعمیر آلات موسیقی، آموزش تلفیقی موسیقی و زبان انگلیسی
0912 - 3000 865
021 - 33 80 20 33
021 - 33 80 20 23
____ درباره مرکز موسیقی و زبان انگلیسی چکاوک ____

مرکز موسیقی :

مرکز موسیقی چکاوک با بیش از 25 سال سابقه درخشان در راستای اشاعه و اعتلای موسیقی در شرق تهران بزرگ می تواند مرکزی قابل اعتنا و درخور برای مشتریان عزیز و خانواده هایی باشد که می خواهند فرزندانشان موسیقی را از مسیری درست و صحیح بیاموزند.

مرکز موسیقی چکاوک در شرق تهران واقع در منطقه افسریه با ارائه کلکسیونی از بهترین و با کیفیت ترین آلات موسیقی از قبیل پیانو ، ارگ ، گیتار ، تار ، سه تار ، سنتور ، تنبک ، تنپو ، تنبور ، ویلن ، و ... و همچنین کادری مجرب و اهل موسیقی که می توانند مشتریان عزیز را به بهترین وجه راهنمایی کرده و آنها را در خرید ساز مورد علاقه شان از ارزانترین و مبتدی ترین سازها تا حرفه ای ترین آلات موسیقی یاری رسانند. پس به نظر بعید می رسد که مشتری به نقطه مطلوب جهت تهیه ساز از مرکز موسیقی چکاوک نرسد.

در مرکز موسیقی چکاوک تمام سازها از گارانتی فروش و در خیلی از موارد از گارانتی تعویض برخوردارند و سازها به شرط تایید استاد فروخته می شوند.

در راستای آموزش، مرکز موسیقی چکاوک افسریه با دارا بودن آموزشگاهی مجهز بالغ بر 15 کلاس آموزشی و داشتن بیش از 25 استاد خبره موسیقی و اجرایی کردن جشنواره های تابستانه و زمستانه منظم ( 20 سال متوالی اجرای منظم جشنواره) ، گام بلندی جهت ایجاد و حفظ انگیزه برای هنرجویان عزیز در راستای یادگیری موسیقی برداشته است و هنرجویان عزیز مرکز موسیقی چکاوک افسریه می توانند در پایان هر ترم در رقابتی سالم و نفس گیر با همتایان خود به رقابت پرداخته و علاوه بر گرفتن تندیس های نفیس این مجموعه، به جرگه نوازندگان راه یافته و با علاقه و انگیزه بیشتری در راه زیبا و بی انتهای موسیقی قدم بردارند.

مرکز موسیقی چکاوک با در اختیار داشتن تعمیرگاه مجهز و کادری مجرب دغدغه هنرمندان برای هرگونه تعمیر آلات موسیقی خود از قبیل شکستگی، رنگ رفتگی، تغییر شکل و... یا از بین رفتن اطلاعاتی از قبیل صداها، ریتم ها و یا آهنگ های مورد علاقه خود در ارگ ها و ... را از بین برده است .

در این مرکز، کوک دقیق انواع سازها پذیرفته می شود.

مرکز موسیقی چکاوک یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مرکز اجاره لوازم صوتی از قبیل میکسر، پاورمیکسر، انواع باندهای پسیو و اکتیو و حرفه ای مجهز به سیستم بلوتوث و خواندن آهنگ و ریتم از طریق فلش یو اس بی می باشد.

مرکز موسیقی چکاوک اجاره دهنده و فروشنده انواع لوازم نورپردازی از قبیل فلشر، بلک لایت، انواع لیزر، انواع دستگاه های مه ساز، دستگاه های حباب ساز، انواع پرده های ال ای دی، میزهای ساوارز و ... می باشد.

مشتریان محترم از طریق مرکز موسیقی چکاوک می توانند بهترین گروه های موسیقی، خوانندگان خوش صدا و بهترین دی جی کاران با بروز ترین کارها را در مجالس و محافل خود داشته باشند.

مرکز موسیقی چکاوک ده ها خدمت متنوع و باور نکردنی دیگر را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد که در این مجال نمی گنجد.

مرکز زبان چکاوک :

مرکز آموزش زبان چکاوک در کوتاه مدت با توجه به ارائه مطالب آموزشی ، علمی ، دلنشین و ماندگار درباره زبان انگلیسی ، توانسته به پیشرفت های شگرفی دست پیدا کرده و با استقبال بی نظیر مشتریان و مردم فهیم ایران روبرو گردد.

شروع آموزش زبان آموزان در این مرکز از کودکان 4 ساله شروع شده که در این مقطع بیشترین تمرکز بر حفظ شادابی و انگیزه یادگیری زبان آموز متمرکز شده است.

در مرکز آموزش زبان چکاوک به جای نگاه از بالا به زبان آموز و یادگیری داشته های مهارتی مدرسین با توصل به شیوه Just Speak English و اجبار زبان آموز به تلفظ کلمات به شیوه های کاملا ناکارآمد که باعث دلزدگی زبان آموز می شود ، در مدتی کوتاه به آنها با شعرهایی که تلفیقی از زبان انگلیسی و معانی آنها به زبان فارسی می باشد مقدار زیادی کلمات و جملات بسیار کاربردی آموزش داده می شود . نتیجه آن ماندگاری داوطلبانه و پر از شوق زبان آموز جهت ادامه آموزش و از طرفی موجب ماندگاری و سهولت استفاده از مطالب فراگرفته شده توسط زبان آموز گردیده است.

روش ما

در این مرکز به 3 شیوه زبان انگلیسی تدریس می گردد.

شیوه اول برای مبتدیان و بر اساس یادگیری لغات می باشد که پس از بدست آوردن مقادیر قابل توجهی از لغات و جملات در مدت کوتاه و بالابردن اعتماد به نفس زبان آموز برای ادامه مسیر ، پای در شیوه دوم آموزش می گذارند.
شیوه دوم بر اساس جدیدترین متد آموزش زبان انگلیسی چکاوک ارائه می شود. در این شیوه نگارنده معتقد است که زبان آموزان از فقر دانستن افعال رنج می برند و همانطور که می دانید افعال پر اهمیت ترین کلمات هر زبان می باشند. شما با یادگیری 4 دقیقه از اشعار زیبا ، ریتمیک و مهیج مرکز زبان انگلیسی چکاوک که بر اساس آهنگ های نوستالژیک ساخته شده حدودا 200 فعل را برای همیشه در ذهن خود خواهید داشت. درمرحله بعدی این افعال با هاله ای از جملات قانون مند که Regular sentences نامیده می شوند احاطه شده که با اشراف به این مراحل زبان آموز قادر به صحبت کردن و رفع نیاز های روزمره خود می باشد. که در این مرحله زبان آموز در سطح Intermediate قرارگرفته است.
شیوه سوم که مخصوص زبان آموزان دوره Advance می باشد لایه Regular sentences با لایه بزرگتری به نام Irregular sentences احاطه می گردد که در این مرحله زبان آموز با شیوه گفتار غیر رسمی و محاوره ای روبرو شده که با آهنگ های جذاب و ریتمیک که غالبا مایه طنز دارند او را با دنیای عجیب و دل نشینی آشنا می کند که در قالب Musical Roll Play بوده و زبان آموز را به درجه بالایی از مهارت در General English و صحبت های روزمره می رساند.