مرکز موسیقی چکاوک
خرید ، فروش ، تعلیم ، تعمیر و اجاره آلات موسیقی و لوازم جانبی و دکوری موسیقی
0912 - 3000 865
021 - 33 80 20 33
021 - 33 80 20 23
____ درباره مرکز موسیقی چکاوک ____
مرکز موسیقی چکاوک با بیش از 25 سال سابقه درخشان در راستای اشاعه و اعتلای موسیقی در شرق تهران بزرگ می تواند مرکزی قابل اعتنا و درخور برای مشتریان عزیز و خانواده هایی باشد که می خواهند فرزندانشان موسیقی را از مسیری درست و صحیح بیاموزند.

مرکز موسیقی چکاوک در شرق تهران واقع در منطقه افسریه با ارائه کلکسیونی از بهترین و با کیفیت ترین آلات موسیقی از قبیل پیانو ، ارگ ، گیتار ، تار ، سه تار ، سنتور ، تنبک ، تنپو ، تنبور ، ویلن ، و ... و همچنین کادری مجرب و اهل موسیقی که می توانند مشتریان عزیز را به بهترین وجه راهنمایی کرده و آنها را در خرید ساز مورد علاقه شان از ارزانترین و مبتدی ترین سازها تا حرفه ای ترین آلات موسیقی یاری رسانند. پس به نظر بعید می رسد که مشتری به نقطه مطلوب جهت تهیه ساز از مرکز موسیقی چکاوک نرسد.

در مرکز موسیقی چکاوک تمام سازها از گارانتی فروش و در خیلی از موارد از گارانتی تعویض برخوردارند و سازها به شرط تایید استاد فروخته می شوند.

در راستای آموزش، مرکز موسیقی چکاوک افسریه با دارا بودن آموزشگاهی مجهز بالغ بر 15 کلاس آموزشی و داشتن بیش از 25 استاد خبره موسیقی و اجرایی کردن جشنواره های تابستانه و زمستانه منظم ( 20 سال متوالی اجرای منظم جشنواره) ، گام بلندی جهت ایجاد و حفظ انگیزه برای هنرجویان عزیز در راستای یادگیری موسیقی برداشته است و هنرجویان عزیز مرکز موسیقی چکاوک افسریه می توانند در پایان هر ترم در رقابتی سالم و نفس گیر با همتایان خود به رقابت پرداخته و علاوه بر گرفتن تندیس های نفیس این مجموعه، به جرگه نوازندگان راه یافته و با علاقه و انگیزه بیشتری در راه زیبا و بی انتهای موسیقی قدم بردارند.

مرکز موسیقی چکاوک با در اختیار داشتن تعمیرگاه مجهز و کادری مجرب دغدغه هنرمندان برای هرگونه تعمیر آلات موسیقی خود از قبیل شکستگی، رنگ رفتگی، تغییر شکل و... یا از بین رفتن اطلاعاتی از قبیل صداها، ریتم ها و یا آهنگ های مورد علاقه خود در ارگ ها و ... را از بین برده است .

در این مرکز، کوک دقیق انواع سازها پذیرفته می شود.

مرکز موسیقی چکاوک یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مرکز اجاره لوازم صوتی از قبیل میکسر، پاورمیکسر، انواع باندهای پسیو و اکتیو و حرفه ای مجهز به سیستم بلوتوث و خواندن آهنگ و ریتم از طریق فلش یو اس بی می باشد.

مرکز موسیقی چکاوک اجاره دهنده و فروشنده انواع لوازم نورپردازی از قبیل فلشر، بلک لایت، انواع لیزر، انواع دستگاه های مه ساز، دستگاه های حباب ساز، انواع پرده های ال ای دی، میزهای ساوارز و ... می باشد.

مشتریان محترم از طریق مرکز موسیقی چکاوک می توانند بهترین گروه های موسیقی، خوانندگان خوش صدا و بهترین دی جی کاران با بروز ترین کارها را در مجالس و محافل خود داشته باشند.

مرکز موسیقی چکاوک ده ها خدمت متنوع و باور نکردنی دیگر را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد که در این مجال نمی گنجد.منتظر دیدار حضوری با شما و یا شنیدن صدای گرمتان جهت ارائه هرچه بهتر خدمات موسیقی هستیم.